يك سلام گرم به همه بعد از ترخيص از بيمارستان

به نام صاحب ترانه‌های کاميابی

دوستان عزيز و خونگرم و صميمی به همتون عرض ادب و سلام دارم. مدتی در بيمارستان به خاطر ضربه مغزی که برای من پيش اومده بود بستری بودم و نتونستم در جمع صميمی شما حضور داشته باشم. حالا که بهبودی نسبی برای من حاصل شده، خدا رو شکر مي‌کنم و واقعا خوشحال هستم که باز هم می‌تونم حضور گرم شما رو در كنار خودم احساس کنم.
خدايا تو را شکر می‌کنم به خاطر اين اتفاق و از اين نعمتت متشکرم،‌ می‌گم نعمت چون همه اين اتفاقات بی‌حكمت نيست و نعمتي در اونها نهفته است که درک کردن اون ممکنه برای ما سخت و يا غيرقابل پذيرش باشه.
در پايان باز هم خدا رو شکر ميکنم که نعمت زنده بودن رو باز هم به من ارزانی کرد و از همه شما دوستان عزيزم التماس دعا دارم و اميد دارم هميشه سلامت باشيد و قدر اين نعمت بسيار بسيار عظيم رو که در طول اين مدت برای من ارزشش بيشتر مشخص شد بدونيد.
به اميد ديدار همه شما عزيزان


در پناه حق

/ 11 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ahmadi

سلام.اميدوارم که هميشه زنده باشي و از زندگيت لذت ببری

داداش پارسا

سلام . خيلی خوشحال شدم که اولا حالتون بهتر شده و دوما از اينکه روی گلتان را ديدم . راستی سوپ خوشمزه بود ؟ نوش جان . لينکتون هم اپديت شد . يه سری بزنيد

خاطرات كودكي

سلام. چطوری. خوبی اذيت که نشدی . خوشحالم که به جمع ما اضافه شدی. سرگيجه هم کم کم خوب ميشه. برات دعا ميکنم زود سر پا بشی

ahmad

از اين که بعد از ترخيص ديدمت خوشحالمو راستی حقيقتش به تو می خوره ۱۴ سالت باشه

Shahab

از اينکه ديدمت خوشحال شدم....ايشالا زودتر حالت کاملا خوب ميشه

كوه يخ

منم از ديدن شما خوشحاليدم..آقا توپولی کجان؟:) راستی تله پاتيه خوفی داريا..مال ضربه هست که به مغزت خورده؟:) (آی بی تربيت)

ابرک

سلام. بيشتر بچه ها گزارش اون روز رو نوشتن.اگه دوست داشتین بخونینشون.. بامزه اند.(مثل خاطرات کودکی و پسر معمولی و کلانتر). منم مثل شما هنوز آپديت نکردم.. از آشنايی با شما هم خوشحال شدم.

خاله ريزه

سلام دوستای گلم....۲۰ شهريور برای کمک به مهرانه دور هم جمع ميشيم....منتظر حضور گرمتون هستم

گرافيك

از وبلاگ آقای توپولو به اينجا کشيده شدم. خدا رو شکر می کنم که سلامت حاصل شده

ليلي

سلام دوست خوبم اميدوارم به خوشی و خوبی باشی و اينکه ديگه از اين وقايع برات اتفاق نيوفته و ببخشيد که دير کردم ....... ما هم التماس دعا داريم . هر کسی در جای خودش می تونه خيلی موثر باشه. فعلا...........