برای مهرانه

به نام صاحب ترانه‌های کاميابی

چه زيبا و باشکوه است آن هنگام که ارتباطات اينترنتی انسانها در مقابل صفحات بی‌روح مانيتور وسيله‌ای می‌گردد برای خلق يکی از بشردوستانه‌ترين و صادقانه‌ترين اجتماعات. باور داشته باشيد اينگونه محافل در کمتر اقوامی در دنيا پديدار می‌گردد. جمعی دوستانه و بی‌ريا برای ياری و دلگرمی يک هموطن. حالا ديگر می‌توان آن صفحات مانيتور را دارای روحی سرشار از عشق و محبت دانست. بی‌شک گردهمايی روز پنجشنبه بيستم شهريور ماه سال ۸۲ در اذهان ما باقی خواهد ماند.

و اما ...

مشتاقانه و با دلی پر از شکوه و شکايت از بی‌عدالتی‌های زمانه در انتظارش به سر می‌بريم تا آن هنگام که آفتاب عدالتش بر سرزمينمان نور افکند و همگان، از فقير و غنی و عامی و حکومتی به آنچه خداوند از ماديات در اين دنيا به ما ارزانی داشته به عدالت و مساوات بهره جوئيم تا آنگاه شاهد بهبود و سلامت جسمانی هم‌ميهنانی همچون خواهر کوچک و عزيزمان مهرانه قائمی گرديم.

به اميد رسيدن آن روز و برای شفای هرچه سريعتر مهرانه عزيز دست به دعا برمی‌داريم.

در پناه حق

/ 25 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Shahab

خوشحال شدم ديدمت ترانه! راستی منتظر يه گزارش توپ و بلاگ من باش!

پــــريــسـا

سلام. ايشالله دست به دست هم می ديم و به مهرانه کمک می کنيم. به اميد ديدار

داداش پارسا

سلام . هادی جان . گزارش چهرشنبه را اينجا نوشتم . توی وبلاگ خودم جاش نشد !! شهاب هم گزارش توپی نوشته

MONSTER

سلام . می ترسم حرف بزنم ضربه مغزی بشی . يه گزارش کوچول موچول نوشتم . خود دانی . عرض کوچيک ، طول بزرگ ..... تا بعد .~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ اين فنت کامنت گذاری خيلی با حاله .

ميرا

دلتنگم از غروب و هرچه بوی مرگ ميدهد....مرا با تابش خورشيد آشنا کنيد....از آشنايی با شما و وبلاگتون خوشحال شدم....

خاطرات كودكي

چاقو مال اکبره . پسر تقلبی کلی دنبالش گشت . من هم يک نمکدون اضافی دارم جمعه ميارم پارک

پاسات

سلام.نياز نيست بنويسی .من کتاب شعر دارم.البته دوست داشتی بنويس که کم نيارم.قربانت.خوش و خرم باشی.

tarikhe shafahi

فک کردم چون آنلاين بودی جديد نوشتی اما ننوشته بودی